SLIM DUST BIN WH INNER2
Contact Us
Original price
₱269.00
-
Original price
₱269.00
Original price
₱269.00
₱269.00
₱269.00
-
₱269.00
Current price
₱269.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250845120700 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | W24 x D15 x H30cm |
| Materials | Polypropylene |
| Weight | 0.42kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W25 x D16 x H31cm |
| Package Weight | 0.92kg |
| Made In | Malaysia |
● Dustbin that can also be used as an inner bin
[Size (approx.)]
Width 24 x Depth 15 x Height 30 cm
[Material]
Polypropylene
*Do not place near fire.