Delivery Method
Delivery Method
Spec/Size
| Product Code | 250401155200 |
| Color | LIGHT BROWN |
| Size | Width 135 x Depth 80 x Height 70cm |
| Materials | MDF |
| Weight | 32kg |
| Delivery Type | DeliveryWithAssembly |
Irregularity:
Unavailable original carton box.
Functionality:
Screws and tools are intact without loose thread.
Size of table: L135xH70xW80cm
Appearance:
Clean and neat with no scratches.
Original Price:
₱19,990.00
30% OFF
₱13,993.00
Spec/Size
| Product Code | 250150058800 |
| Color | MIDDLE BROWN |
| Size | Width 120 x Depth 60 x Height 40cm |
| Materials | MDF |
| Weight | 31kg |
| Delivery Type | DeliveryWithAssembly |
Irregularity:
Minimal scratch and dent on a corner.
About 4.5cm(1.77inches) - dent
About 8.5cm(3.34inches) - scratch
Functionality:
Adjustable leg is smoothly functional. Screws and tools are intact.
Appearance:
Clean and neat.
Original Price:
₱14,990.00
30% OFF
₱10,493.00
Spec/Size
| Product Code | 250203577000 |
| Color | White |
| Size | Width 97 x Depth 197 x Height 31cm |
| Materials | Polyster |
| Weight | 32kg |
| Delivery Type | DeliveryWithAssembly |
Irregularity:
Not in original packaging.
Functionality:
Inside coil material are in good condition with highly elastic knit fabric.
Appearance:
Clean and neat.
Original Price:
₱29,990.00
30% OFF
₱20,993.00
{"one"=>"Select 2 or 3 items to compare", "other"=>"{{ count }} of 3 items selected"}