RENGE BK MINOYAKI
Original price
₱179.00
-
Original price
₱179.00
Original price
₱179.00
₱179.00
₱179.00
-
₱179.00
Current price
₱179.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2111100016070 |
| Color | BLACK |
| Size | W18 x D4.4 x H2.5cm |
| Materials | Porcelain |
| Weight | 0.06kg |
| Warranty | 1 YEAR |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W19 x D5 x H3cm |
| Package Weight | 0.5kg |
| Made In | Japan |
[Size (approx.)]
Width 18 x Depth 4.4 x Height 2.5 cm
[Material]
Ceramic
[Other specifications]
● Dishwasher: Can be used
● Microwave: Can be used
● Oven/Grill: Cannot be used
● Direct flame: Cannot be used