PVC TOILET MAT NV WJ01
Contact Us
Original price
₱499.00
-
Original price
₱499.00
Original price
₱499.00
₱499.00
₱499.00
-
₱499.00
Current price
₱499.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2112100001516 |
| Color | Navy |
| Size | W60 x D55 x H1cm |
| Materials | PVC |
| Weight | 0.47kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W62 x D57 x H2cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | CHINA |
● Dirt can be wiped off easily
● Easy to clean and soft to the touch
■ Size (approx.): Length 55 (recessed part 45) x Width 60 cm
■ Composition: PVC resin
■ (Cannot be washed)