PUNCHING WIRE HOOK 1HOLE WH 2PCS
Original price
₱99.00
-
Original price
₱99.00
Original price
₱99.00
₱99.00
₱99.00
-
₱99.00
Current price
₱99.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250873803700 |
| Color | WHITE |
| Size | W.4 x D3.5 x H3.8cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.01kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W1.4 x D4.5 x H4.8cm |
| Package Weight | 0.51kg |
| Made In | CHINA |
* Punching board is sold separately.
[Number of pieces]
2 pieces
[Load capacity (approx.) ]
1kg
[Precautions for handling]
● Spread evenly and do not hang in one place.
●Do not hang valuables or fragile items.