N-CLICK OPTIONAL LEG 4-PCS BK
Contact Us
Original price
₱479.00
Original price
₱479.00
-
Original price
₱479.00
Original price
₱479.00
Current price
₱380.00
₱380.00
-
₱380.00
Current price
₱380.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
E-mail us for more details.
This product can be used only with N-click series products (regular, wide, and deep)
- Can be installed both vertically and horizontally
- When attaching the legs for horizontal installation, be sure to attach the optional reinforcing legs. This may cause the product to fall over or be damaged.
●Nクリックシリーズ商品のみに使用可能(レギュラー、ワイド、ディープ)
●縦置き、横置き両方に取付可
※横置きで脚を取り付ける場合は必ず別売品の補強脚も取り付けてください。転倒や破損の原因になります。
Spec/Size
| Product Code | 250879134700 |
| Color | BLACK |
| Size | 6 x 6 x 6.2cm |
| Materials | Steel,polypropylene |
| Weight | 0.1kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 20Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 15 x 7.5 x 26cm |
| Package Weight | 0.44kg |
| Made In | CHINA |
This product can be used only with N-click series products (regular, wide, and deep)
- Can be installed both vertically and horizontally
- When attaching the legs for horizontal installation, be sure to attach the optional reinforcing legs. This may cause the product to fall over or be damaged.
●Nクリックシリーズ商品のみに使用可能(レギュラー、ワイド、ディープ)
●縦置き、横置き両方に取付可
※横置きで脚を取り付ける場合は必ず別売品の補強脚も取り付けてください。転倒や破損の原因になります。