N-CLICK BOX TOP PANEL FOR REG 2-TIER WW
Sale
Original price
₱1,160.00
Original price
₱1,160.00
-
Original price
₱1,160.00
Original price
₱1,160.00
Current price
₱928.00
₱928.00
-
₱928.00
Current price
₱928.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
E-mail us for more details.
Special top panel for N-click regular 2-drawer boxes
●Can be used as a desk!
●Packaging size (approx.): 124.7cm (W) x 44cm (D) x 2.8cm (H)
*Not for use with regular 3-drawer or wide type.
●Nクリックレギュラー2段ボックス専用天板
●デスク代わりにも!
●梱包サイズ(約):幅124.7 x 奥行44 x 高さ2.8cm
※レギュラー3段、ワイドタイプにはご使用出来ません。
Spec/Size
| Product Code | 250879134500 |
| Color | WHITE WASH |
| Size | 120 x 42.5 x 1.8cm |
| Materials | particle board |
| Weight | 6.46kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 124.7 x 44 x 2.8cm |
| Package Weight | 7kg |
| Made In | MALAYSIA |
Special top panel for N-click regular 2-drawer boxes
●Can be used as a desk!
●Packaging size (approx.): 124.7cm (W) x 44cm (D) x 2.8cm (H)
*Not for use with regular 3-drawer or wide type.
●Nクリックレギュラー2段ボックス専用天板
●デスク代わりにも!
●梱包サイズ(約):幅124.7 x 奥行44 x 高さ2.8cm
※レギュラー3段、ワイドタイプにはご使用出来ません。