MUG BYCOLOR-GY
Contact Us
Original price
₱279.00
-
Original price
₱279.00
Original price
₱279.00
₱279.00
₱279.00
-
₱279.00
Current price
₱279.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250589143200 |
| Color | Gray |
| Size | W8 x D11 x H9.3cm |
| Materials | Porcelain |
| Weight | 0.17kg |
| Warranty | 1 YEAR |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W10 x D13 x H10cm |
| Package Weight | 0.5kg |
| Made In | Japan |
* Microwave and household dishwasher safe
* Not suitable for direct heat or oven