MEDIUM SIZE JEWELRY BOX NH06
Contact Us
Original price
₱1,290.00
-
Original price
₱1,290.00
Original price
₱1,290.00
₱1,290.00
₱1,290.00
-
₱1,290.00
Current price
₱1,290.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2117100002822 |
| Color | WHITE |
| Size | W17.5 x D14.5 x H14cm |
| Materials | PVC |
| Weight | 0.57kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W19.5 x D15 x H16cm |
| Package Weight | 1.07kg |
| Made In | China |
●Large storage capacity with a 3-tier design and drawers
[Size (approx.)]
17.5 x 14.5 x 14 cm
[Weight (approx.)]
0.57 kg
[Material]
Polyvinyl chloride resin
[Handling Precautions]
●Do not get wet or leave in a hot, humid place. Do not rub hard or leave items in contact with the inner fabric for long periods of time. Due to the characteristics of the fabric, color transfer may occur.
●There may be slight differences in size due to individual differences.