LIFT TABLE JY04-01 MBR
Original price
₱7,499.00
-
Original price
₱7,499.00
Original price
₱7,499.00
₱7,499.00
₱7,499.00
-
₱7,499.00
Current price
₱7,499.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2110600038827 |
| Color | Middle Brown |
| Size | W80 x D40 x H65-95cm |
| Materials | Synthetic resin fiberboard steel |
| Weight | 9.6kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 30 mins |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W87 x D48 x H16cm |
| Package Weight | 11kg |
| Made In | CHINA |
This convenient side table can be used for a variety of purposes. It's height-adjustable, allowing you to use it at your preferred comfortable height. It can be used as an auxiliary table around your desk, as well as a counter or bedside table.
It's useful in a variety of situations, such as working on a computer, reading, or eating.
The tabletop can be raised from approximately 95 to 66 cm from the floor. It has flat casters, making it easy to move even with items on it.