KITCHEN TOWEL LOOP 2 LGY GT02
Contact Us
Original price
₱249.00
-
Original price
₱249.00
Original price
₱249.00
₱249.00
₱249.00
-
₱249.00
Current price
₱249.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2111200009309 |
| Color | Light Gray |
| Size | W20.5 x D70 x H1cm |
| Materials | Cotton/Polyester |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W22 x D35 x H5cm |
| Package Weight | 0.5kg |
| Made In | CHINA |
Regular size
Simply spin it around and enjoy the dry side anytime.
Easy to dry .
Size (approx.): 20 x 70 cm
Composition:
Pile: 100% cotton.
Ground yarn: 50% cotton, 50% polyester
Machine washable (use a laundry net).