FOLDING CHAIR BENGAL MBR
Original price
₱1,999.00
-
Original price
₱1,999.00
Original price
₱1,999.00
₱1,999.00
₱1,999.00
-
₱1,999.00
Current price
₱1,999.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250870043100 |
| Color | Middle Brown |
| Size | W42.8 x D47 x H78.5cm |
| Materials | Steel Fiberboard |
| Weight | 5.2kg |
| Warranty | 1 YEAR |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W45 x D50x H80cm |
| Package Weight | 6kg |
| Made In | China |
■Simple wood grain design
■Seat height (approx.): 47cm
■Package size: Width 42.8 x Depth 5.5 x Height 87.0cm