DUSTBOX DS-10L WH
Original price
₱179.00
-
Original price
₱179.00
Original price
₱179.00
₱179.00
₱179.00
-
₱179.00
Current price
₱179.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250845096700 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | W23.3 x D23.3 x H30cm |
| Materials | POYLPROPYLENE |
| Weight | 0.41kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W24.3 x D24.3 x H31cm |
| Package Weight | 0.91kg |
| Made In | THAILAND |
[Capacity (approx.)]
10L
[Handling Precautions]
●Do not place near fire.
●Do not put anything wet in it.
●Do not wash with water. To clean the product, dampen a soft cloth with a mild detergent diluted with water, wring it out tightly, wipe thoroughly, and air dry in a well-ventilated place away from direct sunlight.
●Do not use bleach, thinner, benzene, or other chemicals. This may cause discoloration or fading.