DIGITAL MULTIFUNCTIONAL ALARM CLOCK WH 004EM
Original price
₱179.00
-
Original price
₱179.00
Original price
₱179.00
₱179.00
₱179.00
-
₱179.00
Current price
₱179.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2117100010698 |
| Color | white |
| Size | W6.7 x D2.8 x H6.7cm |
| Materials | ABS |
| Weight | 0.10kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W8 x D5 x H9cm |
| Package Weight | 0.60kg |
| Made In | CHINA |
[Functions]
Clock (calendar), alarm, timer, temperature display
[Size (approx.)]
Width 6.7 x Depth 2.8 x Height 6.7 cm
[Material]
ABS resin
[Weight (approx.)]
0.06 kg
[Batteries used]
● 2 x AAA batteries (sold separately)
* Rechargeable batteries cannot be used.