BLANKET SOFT TOUCH A2415 GY SS
Original price
₱449.00
-
Original price
₱449.00
Original price
₱449.00
₱449.00
₱449.00
-
₱449.00
Current price
₱449.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2115100020365 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | W140 x D100 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W14.5 x D7 x H25cm |
| Package Weight | 0.27kg |
| Made In | CHINA |
[Composition]
Outer fabric: Fuzz: 100% polyester
Ground thread: 100% polyester
[Other specifications]
Machine washable (use laundry net)
*Deco Home is an interior goods store created by Nitori. We have a wide selection of items, from everyday items to accent items for your room, with quality and design, at affordable prices.