BASKET FOR STEEL WAGON TROLLEY WH
Contact Us
Original price
₱308.00
Original price
₱308.00
-
Original price
₱308.00
Original price
₱308.00
Current price
₱300.00
₱300.00
-
₱300.00
Current price
₱300.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250898113500 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | W19.7 x D27 x H6.7cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.5kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W19.7 x D27 x H6.8cm |
| Package Weight | 0.55kg |
| Made In | CHINA |
● Rotating basket that can be attached to both "Height-adjustable steel trolley" and "Height-adjustable steel trolley compact"
*Please note that it cannot be used with other products.
● Attach it to any position to increase storage capacity
● 360-degree rotation makes it easy to take things in and out
[Customer assembly required]
● Assembly parts included
[Size (approx.)]
Width 19.6 x Depth 27.6 x Height 6.7 cm
[Load capacity (approx.)]
2 kg
[Material]
Steel