ADDITIONAL SHELF STACKING NCOLOBO WIDE-MBR
Original price
₱299.00
-
Original price
₱299.00
Original price
₱299.00
₱299.00
₱299.00
-
₱299.00
Current price
₱299.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250884222100 |
| Color | MIDDLE BROWN |
| Size | W58.5 x D27.9 x H1.2cm |
| Materials | PARTICLE BOARD |
| Weight | 1.36kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W59.5 x D28.9 x H2.2cm |
| Package Weight | 1.86kg |
| Made In | Malaysia |
●This is a shelf board specifically for the N-Color Box series (wide) which can be connected.
●Includes shelf pins and screws .
[Load capacity (approx.)]
Per shelf (when fixed with pins): 10kg
Per shelf (when fixed with wood screws): 20kg
[Material]
Particleboard