BEADS SOFA BS-E02TR GY
Contact Us
Original price
₱4,990.00
-
Original price
₱4,990.00
Original price
₱4,990.00
₱4,990.00
₱4,990.00
-
₱4,990.00
Current price
₱4,990.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250780398200 |
| Color | Gray |
| Size | W71 x D50 x H69cm |
| Materials | Polyester |
| Weight | 3.69kg |
| Warranty | 1 Year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W73 x D52 x H71cm |
| Package Weight | 4kg |
| Made In | CHINA |
Cover only, machine washable (use a net)
●Tetra-shaped bead sofa that conforms to any posture
*Cover is integrated (cover is removable)