RING RUNNER FOR CURTAIN POLE NT2 BK 10PCS
Contact Us
Original price
₱169.00
-
Original price
₱169.00
Original price
₱169.00
₱169.00
₱169.00
-
₱169.00
Current price
₱169.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2114100002715 |
| Color | Black |
| Size | W3.1 x D2.8 x H5.5cm |
| Materials | Polypropylene |
| Weight | 0.01kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W4 x D4 x H6cm |
| Package Weight | 0.5kg |
| Made In | CHINA |
Contains 10 pieces
■Inner diameter of ring: 30 mm
■Material: Polypropylene
■Approximate number of hooks used
Curtain width 100 cm: 7 to 9 pieces
Curtain width 150 cm: 9 to 14 pieces
*The number of hooks used may differ depending on the curtain specifications.