INCENSE STICK CASE SV01 AB02
Drop Off (Courier Service)
Furniture Delivery with Assembly
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 250818172200 |
| Color | SILVER |
| Size | W8 x D4 x H3cm |
| Materials | ALUMINUM |
| Weight | 0.2kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W9 x D5 x H4cm |
| Package Weight | 0.7kg |
| Made In | INDIA |
[Size (approx.)]
8 x 4 x 3 cm
[Material]
Aluminum
[Handling Precautions]
● Not for use as tableware.
● Do not leave unattended while the incense is burning.
● Use on a level surface.
● It will become hot when burning, so do not touch it.
● Due to being handmade, there may be individual differences.