WOOD GRAIN DUST BOX 4.7L WH NT
Contact Us
Original price
₱549.00
-
Original price
₱549.00
Original price
₱549.00
₱549.00
₱549.00
-
₱549.00
Current price
₱549.00
Find out more on:
×
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Shipping Type:
Drop Off (Courier Service)
Drop Off (Courier Service)
Shipping Fee
Metro Manila
PHP 400.00
Other 81 Regions
PHP 800.00
Shipping Type:
Furniture Delivery with Assembly
Furniture Delivery with Assembly
Shipping Fee
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
*Base on Postcode Coverage:
zone A, zone B & zone C
Metro Manila
PHP 2,000.00
Bulacan & Rizal
PHP 2,250.00
Cavite & Laguna
PHP 2,500.00
**Please refer further shipping info page on zone A, zone B & zone C
Spec/Size
| Product Code | 2111200009552 |
| Color | WHITE |
| Size | W17.3 x D17.3 x H23.3cm |
| Materials | PP |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W18.3 x D18.3 x H24.3cm |
| Package Weight | 0.76kg |
| Made In | CHINA |
[Size (approx.)]
Diameter 17.3 x Height 23.3 cm
[Capacity (approx.)]
4.7 L
[Material]
Polypropylene
[Handling Precautions]
● Do not place near fire.
● Do not use chemicals such as bleach, thinner, or benzene. This may cause discoloration or peeling of the print.